Hirdetés | 2018. január 7-15-ig

2018.01.07 07:21

Kérnénk, hogy azok a jegyespárok, akik idén szeretnének esküdni, a hivatali időben jelentkezzenek időpont egyeztetésre, a jegyes vizsgálatra a plébánostól kérjenek időpontot.

Erre a hétre is van néhány szabad miseszándék. Kérjük, jelezzék a szándékot erre a hétre akár a sekrestyében is. A további időszakokra is lehet rendelni szentmiséket az irodában.

Találd ki rejtvény sorsolása lesz a 9 es misében. A új rejtvényt a mise után lehet elvinni, és jövő vasárnap visszahozni és két hét múlva lesz ujabb sorsolás.

A hívek kezdeményezésére, készülve az Eucharisztikus kongresszusra, ezentúl nem havi, hanem heti szentségimádásunk lesz a Belvárosi templomban, a  reggeli fél 8-as mise után, reggel  8 –tol este 8 –ig. Ezért  reggel 7 órától nem lesz előtte csendes Szentségimádás. Örülök azoknak, akik jelentkeztek, hogy abban az órában, amit vállaltak itt lesznek, de az lenne a szép, ha minél többen csatlakoznánk. Mivel munkaidő utánra is átcsúszik az aktív dolgozókat, szülőket is kérjük, csatlakozzanak és egy kis időt, töltsenek el rendszeresen az Oltáriszentségben  jelen lévő Jézus előtt.