Hirdetés | 2018. február 4-11-ig

2018.02.04 12:39

1.A jegyes kurzus február 8 –én csütörtökön este fél 7 –kor kezdődik a Kolping Közösségi házban Színház utca 1-ben.Kérjük a jegyeseket ,akik nálunk készülnek, jöjjenek el erre az estére. Utána is csütörtökönként lesz a kurzus.

2. Keddenként reggel 8 –tól este 8 –ig Szentségimádási napunk van a Belvárosi templomban.

3.Találd ki rejtvény sorsolása a  9-es misében lesz, a mostani rejtvényt lehet vinni, és jövő vasárnap visszahozni, sorsolás két hét múlva.

4. Jövő vasárnap a Búsójárás vasárnapján, február 11-én a  Püspök templomban a szokásos reggeli fél 8-as mise lesz.

A Zárdában pedig szombaton február 10-én este 6 órakor lesz az előesti szentmise német nyelven.(A Belvárosiban nem lesz előesti mise)

5.A Fogadalmi templomban február 11-én vasárnap délelőtt két szentmise lesz 9-kor és fél 11-kor, és kb fél 12-kor   a téren- mivel aznap kezdődik a Házasság hete, -megáldjuk a jegyes és házaspárokat.Hívjunk másokat,a vendégekkel is el lehet jönni a misére és utáan az áldásra.

6.Jövő vasárnap az esti  6 órás szentmise a Belvárosiban lesz a betegek kenetének kiosztásával,mivel aznap a Betegek Világnapja lesz .A betegek kenetének feltétele a kegyelem állapota.

Szombattól elkzedődött a Belvárosi templomban a lourdesi kilenced imádkozása délután 3 órától.

7.A házasság hete program keretében  február 15 –én csütörtökön este 6 órakor az az Ifjúsági Központban lesz  egy előadás amelyet Dr Mihalec Gábor  pár és családterepeuta tart :Titkosügynök technikáka szerlemeben címmel. Erre sok szeretettel várunk mindenkit házasokat, jegyeseket, fiatalokat,középkoruakat,idősebbeket. A belépés díjtalan ,mert a pécsi egyházmegye rendezi.Jó lenne ha  megtöltenénk az IC-t. A főbejárattól Vihetünk  szórólapot,amellyel tudunk másokat is hívni.

8.A misék után Balázs áldást osztunk, kérjük középen felsorakozni és oldalt visszamenni.