Hirdetés | 2017. október 8-15-ig

2017.10.05 14:48

A héten mivel  papi rekollekció a lesz a Hotelban, ezért a hétköznapi szentmisék is módosulnak.

Hétfőn nem lesz délutána püpösk templomban gahenm reggel és fél 8 –kor szentmise  a Belvárosi templomban lesz előtte Rózsafüzér.

.Kedden reggel fél 8 kor püspöki szentmise apapok koncelebráláával,előtte Rózsafüzér  a belvárosi templomban, ezért déluténa zárdában nem elsz szenmise.

Október hónapban a misék előtt imádkozzuk a Rózsafüzért.

Csütörtökön reggel  8 –kor a Belvárosi templomban a Boldog Gizella  katolikus iskolások miséje lesz.

Jövő vasárnap a 9 órás szentmsie gitáros szenmsie elsz.

Kérjük, hogy a gyerekek a szentmisék alatt azt első padokban üljenek, a kisebb gyerekekkel a szülők is, elöl ülhetnek. A miseigazolványokat a gyerekek a mise után írassák alá.

Szeretettel várjuk a 3-8 év közötti gyerekeket a Kölyökklubba október 10-én, kedden, 17 órára a Könyvtárba! Jézus példája nyomán igazi szuperhősökké válhatunk, akik szebbé-jobbá teszik a világot!

A Babaklub szeretettel várja a 0-3 év közötti gyerekeket és szüleiket október 11-én szerdán 10 órára a Könyvtárba. A Ringató foglalkozás keretében játszunk éneklünk, majd egy kis hazavihető barkácsolásával zárjuk az alkalmat.

.A felnőttek számára elkezdődött a katekumenátus, ami felkészít a felnőtt keresztény életre és a szentségek vételére. A következő találkozás Október 10-én kedden este 7 órakor lesz a Belvárosi plébánián.

A sekrestyében kapható jövő évi kalendárium és forgatós falinaptár.

Október 1-től a csütörtöki irodai szolgálat du. 2-5 ig tart.